KTMElektrokola.cz  >  Katalog elektrokol  >  MACINA SPORT XT 11 CX5 PT US 2019

MACINA SPORT XT 11 CX5 PT US 2019


Tento model již není dostupný v žádné velikosti.


Popis


Nejvyšší model elektrokola s nízkým a pohodlným nástupem do rámu pro sezónu 2019. Samozřejmostí je nejsilnější motor Bosch Perfomance CX a baterie Powertube integrovaná do rámu. Ovládání zajišťuje nový barevný displej Kiox. Elektrokolo má špičkovou výbavu komponent Shimano XT. Pokud si chcete dopřát to nejlepší pro pravidelné jízdy po městě a dlouhé víkendové výlety po zpevněných cestách, toto elektrokolo vás nezklame.

Motor Bosch Performnace CX je nejvyspělejší pohon, se kterým se můžete na současných elektrokolech setkat. Nabízí maximální výkon 600 W a kroutící moment až 75 Nm. A to při vysoké ekonomičnosti provozu, díky které i pro dlouhé dojezdové vzdálenosti nevyžaduje obrovské těžké baterie.
Motor poskytuje vysoký kroutící moment i při velmi nízkých otáčkách šlapání a jeho citlivý tenzometr zachytí (1000x za vteřinu) každý váš záběr do pedálů. Díky tomu vás překvapí svou akcelerací z místa i do stoupání. S tímto motorem zdoláte i nejtěžší stoupání s naprostou lehkostí a rychlostí, o které se nezdá ani nejvýkonnějším závodníkům.
U elektrol vybavených tímto motorem máte k dispozici softwarový režim podpory eMTB, který nahrazuje dosavadní režim SPORT. Tento režim z parametrů jízdy (kadence, rychlosti a především tlaku na pedály) automaticky a plynule mění sílu podpory v rozsahu od TOUR po TURBO. Nemusíte tak řešit přepínání režimů a můžete si naplno užívat přirozenou a dynamickou jízdu.

Energii dodává baterie Bosch Powertube 500, s kapacitou 500 Wh (13,4 Ah) naprosto integrovaná do stavby rámu. Nabízí maximální dojezd až 215 km a krátkou dobu nabíjení 4 hod.
Předpokládaný skutečný dojezd za různých podmínek si můžete zjistit na simulátoru Bosch ZDE.

K ovládání elektrokola a přehledu o parametrech jídy slouží zcela nový barevný displej pro modelovou řadu 2019 Bosch Kiox. Podrobnější informace o displeji přineseme v nejbližší době.

Komponentovou výbava je v rámci měststských kol v nejvyšší kategorii. Vzduchová uzamykatelná odpružená vidlice Suntour s uchycením kola na pevnou osu. Řazení Shimano XT s 1x11 převody nabízí velký rozsah převodů od 11 do 46 zubů pro vhodný převod do každé situace. Legendární hydraulické brzdy Shimano XT jsou prověřená jistota. Pevná a lehká zapletená kola s výplety DT Swiss obutá do plášťů Schwalbe Marathon přináší přiměřenou univerzálnost a velmi nízkou pravděpodobnost defektu. V základní ceně je elektrokolo plně vybaveno doplňky - blatníky, nosič, stojan, světla napojená na baterii elektrokola.

Parametry


Typ pohonu:Bosch
Motor:BOSCH DRIVE UNIT 36V, 25km/h PERFORMANCELINE CX, 75 Nm
Baterie:Powertube 13.4Ah - 500Wh
Rám:Macina Trekking Offroad (Bosch Gen:2), angle limit, disc, for Powertube-integrated battery - horizontal (black matt, grey, orange)
Vidlice:Suntour NCX-E air, LO, 15QLC (SF18K) 700C-63 mm, 1.1/8
Řazení:Shimano Deore XT M8000-11 w/Display
Přehazovačka:Shimano Deore XT M8000 GS-shadow +
Přesmykač:
Kazeta:Shimano Deore XT M8000-11 w/Display
Řetěz:
Kliky:KTM Kappa 170 mm (ISIS), 18z
Středové složení:Bosch ISIS
Pedály:VP-616 Alu-Trekking pedal with rubber (light)
Brzdy:Shimano Deore XT T8000
Kotouče:180/160
Přední náboj:Shimano Deore XT - 100
Zadní náboj:Shimano Deore XT - 135
Výplet:DT Swiss
Ráfky:Ambrosio
Pláště:Schwalbe Marathon Mondial 42-622
Hlavové složení:KTM Headset-System - Kiox Display
Představec:KTM Ahead 11° JD-ST218A for Kiox Display
Řidítka:KTM Team JD-442A Lowrizer, 640 mm
Gripy:Ergon GP3 SD OEM /w Barend
Sedlovka:KTM Team SP-619K 30.9/350
Sedlo:Selle Royal Essenza
Hmotnost:23,3 kg