KTMElektrokola.cz  >  Katalog elektrokol  >  MACINA EIGHT P5 US 2017

MACINA EIGHT P5 US 2017


Tento model již není dostupný v žádné velikosti.


Popis


Elegantní městské a cestovní elektrokolo s nepřehlédnutelným designem. Baterie 500 Wh zajišťuje velký dojezd, se kterým zvádnete týdenní pojížďky po městě bez neustálého nabíjení a o víkendu si s ním užijete dlouhé výlety po zpevněných cyklostezkách. Elektrokolo je vybaveno výkonným motorem Bosch Performace a 500 Wh baterií Bosch Powerpack 500.
Novinkou modelové řady 2017 je zcela nový rám. Baterie se přesunula z nosiče do středu rámu, čímž došlo k lepšímu vyvážení elektrokola. Také integrace motoru a baterie do stavby rámu je vyšší.

Lehké a spolehlivé brzdění poskytují hydraulické ráfkové brzdy Magura, jednoduché osmiryhlostní řazení v zadním náboji Shmimano Nexus. Pro pohodlné užívání je elektrokolo již v základu vybaveno všemi doplňky - odpružená sedlovka, stavitelný představec, osvětlení nabíjené z baterie, nosič, blatníky, stojan.

Motor BOSCH PERFORMANCE, poskytuje silný výkon i pro nejtěžší stoupání. Vyspělá elektronika snímá 1000x za vteřinu hodnoty ze senzorů rychlosti, kadence šlapání a kroutícího momentu a podle naměřených hodnot motor přesně dávkuje podporu do každého jednotlivého šlápnutí. Tím je dosažno maximálně přirozeného projevu a plynulosti jízdy a přispívá k velkému dojezdu.

Významnou novinkou na tomto elektrokole je nová baterie Bosch PowerPack 500, u které došlo k navýšení kapacity o 25% na 500 Wh (13,8 Ah) při zachování stejných kompaktních rozměrů jako u předchozí 400 Wh baterie. S touto baterií získáte maximální dojezd až 215 km. Předpokládaný skutečný dojezd za různých podmínek si můžete zjistit na simulátoru Bosch ZDE.

Středový velký displej Intuvia a ovládací tlačítka umístěná zvlášť na straně řidítek umožňují intuitivní snadné ovládání a současný přehled o parametrech jízdy. Displej navíc obsahuje USB konektor, ze kterého můžete nabíjet svůj MP3 přehrávač nebo např. chytrý telefon s navigací.

Parametry


Typ pohonu:Bosch
Motor:BOSCH DRIVE UNIT 36V, 25km/h PERFORMANCELINE CX, 75 Nm
Baterie:Powerpack 13.9Ah - 500Wh
Rám:Macina Trekking Alloy for Bosch, Akku semi-integrated (petrol, mint)
Vidlice:Suntour NCX-D LO Coil
Řazení:Shimano Nexus 8 SL-8S31 Revoshifter
Přehazovačka:Řacení v zadním náboji Shimano Nexus 8
Přesmykač:
Kazeta:Shimano Nexus 23Z
Řetěz:
Kliky:KTM Kappa Crankarm-Set ISIS
Středové složení:Bosch ISIS
Pedály:VP-616 Alu-Trekkingpedal
Brzdy:Ráfkové hydraulické Magura HS11
Kotouče:
Přední náboj:Shimano Alivio T4000
Zadní náboj:Shimano Nexus 8 LL SGC60108R Premium
Výplet:DT Champion 2.0 / DT Alpine 2.34 black
Ráfky:Ambrosio Track
Pláště:Schwalbe Energizer plus 40-622
Hlavové složení:Ritchey OE Logic Zero
Představec:KTM Line Satori UP OS 31.8 stavitelný
Řidítka:KTM Line HB KT-2/620 31.8 Trekking
Gripy:Ergon GP1 S SD OEM
Sedlovka:KTM Line Satori Elegance LT/30.9 odpružená
Sedlo:Selle Royal 5234 LookIn
Hmotnost:25,1 kg