KTMElektrokola.cz  >  Katalog elektrokol  >  MACINA CROSS 11 CX5+ 2017 dám.

MACINA CROSS 11 CX5+ 2017 dám.


Tento model již není dostupný v žádné velikosti.


Popis


Top model krosové řady elektrokol KTM v dámském provedení. Nejsilnější motor Bosch Performance CX a baterie 500 Wh jsou samozřejmostí. Výbava komponent je špičková - odpružená vzduchová vidlice s uzamykáním, řazení Shimano XT s 1x11 převody, stejně tak skvělé hydraulické brzdy Shimano XT s technologií IceTec. Pevná a lehká kola s náboji Shimano XT a výplety DT Swiss obutá do univerzálních plášťů Schwalbe. Vše je obaleno do typického černo-oranžového designu KTM.

Motor BOSCH PERFORMANCE CX, u kterého byl kroutící moment navýšen na 75 Nm (oproti 60 Nm u Performance a 48 Nm u Active) má opravdu velkou sílu pro zdolávání nejtěžších terénů s lehkostí. Motor nabízí ohromující sílu i při nízkých frekvencích šlapání. Vyspělá elektronika snímá 1000x za vteřinu hodnoty ze senzorů rychlosti, kadence šlapání a kroutícího momentu a podle naměřených hodnot motor přesně dávkuje podporu do každého jednotlivého šlápnutí. Navíc díky citlivému měření motor úpravou výkonu zvyšuje plynulost řazení přehazovačkou.

Baterie Bosch PowerPack 500, s kapacitou 500 Wh (13,8 Ah) při zachování kompaktních rozměrů nabízí maximální dojezd až 215 km. Předpokládaný skutečný dojezd za různých podmínek si můžete zjistit na simulátoru Bosch ZDE.

Tento model je vybaven 4,3" barevným GPS displejem Bosch Nyon, který rozšiřuje kompletní možnosti informací o Vaší jízdě:

- na velkém displeji můžete současně sledovat několik parametrů jízdy současně (využívanou míru podpory, rychlost, průměrenou rychlost, ujetou vzdálenost, čas atd.).
- můžete sledovat kolik peněz své peněžence a kolik oxidu uhličitého životnímu prostřední právě šetříte jízdou na elektrokole ve srovnání s jízdou autem.
- k dispozici máte 2D nebo 3D navigaci, která vám nejen umožní dojet nejlépe do vašeho cíle. Na PC nabo smartphonu si můžete vytvořit plán vaší trasy a přes Bluetooth ho nahrát do displeje. Na základě plánované trasy vám displej přesně zobrazí jak daleko dojedete s energií baterie.
- displej nabízí také pokročilé fitness funkce. Na základě měření síly, kterou šlapete na pedál a frekvence šlapání přesně počítá vámi vydanou energii a tím můžete přesněji řídit vaši snahu o snižování váhy. S displejem lze spárovat hrudní snímací pásy Polar H7 k měrení tepové frekvence ke kontrole zátěže při výkonu.
- displej spojený přes Bluetooth za jízdy s mobilním telefonem schovaným v kapsi dresu nebo kola vám zobrazuje informace o přijatých zprávách.
- na displeji si můžete individuálně navolit způsob zobrazování 20ti měřených hodnot na 3 obrazovkách.
- můžete si vybrat vlatní nastavení intenzity pohonu při jednotlivých stupních podpory.
- displej obsahuje také přesné výškové funkce.

Podrobnosti o displeji ZDE.

Parametry


Typ pohonu:Bosch
Motor:BOSCH DRIVE UNIT 36V, 25km/h PERFORMANCELINE CX, 75 Nm
Baterie:Powerpack 13.9Ah - 500Wh
Rám:Macina Trekking Offroad Alloy pro Bosch, Akku semi-integrated (black matt, orange)
Vidlice:Suntour NCX-E RL-R air, 15QLC
Řazení:Shimano Deore XT M8000-11
Přehazovačka:Shimano Deore XT M8000 shadow plus, D
Přesmykač:
Kazeta:Shimano Deore XT M8000-11 11-46
Řetěz:
Kliky:KTM Kappa Crankarm-Set ISIS
Středové složení:Bosch ISIS
Pedály:VP-197 Alloy-light
Brzdy:Shimano Deore XT T8000
Kotouče:Shimano RT70 CL, 180/160 Ice-tec
Přední náboj:Shimano Deore XT M8010 CL 15/100/TA
Zadní náboj:Shimano Deore XT M8000 CL 135/QR
Výplet:DT Champion 2.0 / DT Alpine 2.34 black
Ráfky:Ambrosio Track Disc
Pláště:Schwalbe Smart-Sam 47-622
Hlavové složení:Ritchey OE Logic Zero
Představec:KTM Team KT-6 7°
Řidítka:KTM Team JD-442A Lowrizer, 620 mm
Gripy:Ergon GP3 SD OEM
Sedlovka:KTM Team SP-619K 30.9/400
Sedlo:Selle Royal respiro Sport
Hmotnost:20,1 kg