KTMElektrokola.cz  >  Katalog elektrokol  >  MACINA CROSS 10 GPS+ 2015 pán.

MACINA CROSS 10 GPS+ 2015 pán.


Tento model již není dostupný v žádné velikosti.


Popis


Top model krosového elektrokola KTM. Kombinuje špičkovou výbavu cyklokomponent, pohon Bosch PERFORMANCE s novým revolučním displejem NYON.

Pohon Bosch zůstal stejný jako v sezóně 2014. Základem je kompaktní středový motor ve dvou výkonnových variantách ACTIVE a PERFORMANCE. Vyspělá elektronika snímá 1000x za vteřinu hodnoty ze senzorů rychlosti, kadence šlapání a kroutícího momentu a podle naměřených hodnot motor přesně dávkuje podporu do každého jednotlivého šlápnutí. Navíc díky citlivému měření motor úpravou výkonu zvyšuje plynulost řazení přehazovačkou, což oceníte zejména při jízdě v těžším terénu. Elektrokolo KTM MACINA CROSS 10 GPS+ pohání výkonnější verze motoru PERFORMACE LINE, který při maxilální podpoře nabízí kroutící moment až 60 Nm. Ocení ho zejména ti, kdo mají raději živější sportovnější jízdu, častěji jezdí do prudších kopců, nebo jejich váha není zrovna podobná té závodníků Tour de France.

Letošní novinkou u pohonů Bosch je možnost velkého barevného displeje NYON s mnoha pokročilími funkcemi. Elektrokola KTM s označením GPS+ jsou vybavena tímto displejem:

- na velkém displeji můžete současně sledovat několik parametrů jízdy současně (využívanou míru podpory, rychlost, průměrenou rychlost, ujetou vzdálenost, čas atd.).
- můžete sledovat kolik peněz své peněžence a kolik oxidu uhličitého životnímu prostřední právě šetříte jízdou na elektrokole ve srovnání s jízdou autem.
- k dispozici máte 2D nebo 3D navigaci, která vám nejen umožní dojet nejlépe do vašeho cíle. Na PC nabo smartphonu si můžete vytvořit plán vaší trasy a přes Bluetooth ho nahrát do displeje. Na základě plánované trasy vám displej přesně zobrazí jak daleko dojedete s energií baterie.
- displej nabízí také pokročilé fitness funkce. Na základě měření síly, kterou šlapete na pedál a frekvence šlapání přesně počítá vámi vydanou energii a tím můžete přesněji řídit vaši snahu o snižování váhy. S displejem lze spárovat pásy k měrení tepové frekvence ke kontrole zátěže při výkonu.
- displej spojený přes Bluetooth za jízdy s mobilním telefonem schovaným v kapsi dresu nebo kola vám zobrazuje informace o přijatých zprávách.
- na displeji si můžete individuálně navolit způsob zobrazování 20ti měřených hodnot na 3 obrazovkách.
- můžete si vybrat vlatní nastavení intenzity pohonu při jednotlivých stupních podpory.
- displej obsahuje také přesné výškové funkce.

Podrobnosti o displeji ZDE.

Překvapivě kompaktní a lehká baterie Bosch s kapacitou 400Wh dává elektrokolu MAXIMÁLNÍ dojezd na jedno nabití až 175 km. Dle našich zkušeností se spolehlivý dojezd i v kopcovitém terén pohybuje od 70-100 km.

Samotné kolo nabízí výbavu, která elektrokolu dodává skvělou funkčnost a nízkou váhu. Vzduchová uzamykatelná odpružená vidlice, přesné řazení Shimano XT a jedny z nejlepších hydraulických kotoučových brzd taktéž Shimano XT. Pláště Schwalbe Smart Sam jedou lehce po silnice a bez problému zvládají i méně náročné terény. Velkou výhodou tohoto elektrokola je upnutí obou kol na rychloupínáky, takže při případném defektu může dojít ke snadné výměně duše úplně stejně jako na standartním horském kole.

Parametry


Typ pohonu:Bosch
Motor:BOSCH - 2015 CENTERMOTOR PERFORMANCELINE 36V - 250 W
Baterie:Bosch Akku 36V / 11.1Ah = 400 Wh
Rám:MACINA CROSS-10 T:5840 Alloyframe 6061 pro Bosch-System 2015, barva matová black matt (orange+white)
Vidlice:Suntour SF15 NCX-D LO 700C air Sp: air Spring, D: Hydr. Speedlock 63mm
Řazení:Shimano Deore XT T780-10
Přehazovačka:Shimano Deore XT M786 shadow plus
Přesmykač:
Kazeta:Shimano HG81-10 11-36
Řetěz:
Kliky:KTM Team Delta ISIS, 18Z
Středové složení:Bosch ISIS
Pedály:VP-195-E MTB-Alloy-light
Brzdy:Shimano Deore XT T785 hydraulické diskové
Kotouče:Shimano RT68 180/160
Přední náboj:Shimano Deore XT M788 - 100/15TA CL
Zadní náboj:Shimano Deore XT M785 - 135 QR CL
Výplet:DT Swiss
Ráfky:Ambrosio Pulse Disc 622x19
Pláště:Schwalbe Smart-Sam 47-622 folding
Hlavové složení:Ritchey OE Logic Zero Drop-In
Představec:KTM Team KT-5 (orange)
Řidítka:KTM Line JD-442A Lowrizer 31.8/620
Gripy:Ergon Grip
Sedlovka:KTM Team SP-719 400/30.9
Sedlo:Selle Royal respiro Sport
Hmotnost:19,3 kg